ÄR MANTLE SÅ BRA SOM ALLA SÄGER? MIN ÄRLIGA RECENSION!

by



HELA VIDEON ÄR I REKLAM FÖR MANTLE

Koden MARGARETA ger er 20% på alla köp över 500kr hos MANTLE.
*Gäller endast ordinarie priser och går inte att kombinera med andra erbjudanden såsom färdiga kit.
*Giltig hela Maj månad
IDAG SLÄPPS också nya The After Glow och The Body Gua Sha!

Du kan handla här: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare

♥ Produkter jag nämnt i videon:
The Calm Balm: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-calm-balm
The Chill Cream: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-chill-cream
The Dream Mask: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-dream-mask
The Glow Serum: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-glow-serum
The Eyes Cream: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/theeyescream
The Gua Sha: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/guasha
The Must Mist: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-must-mist
The Magic Milk: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-magic-milk
The Rich Cream: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-rich-cream
The Ex: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-ex
The Wow serum: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-wow-serum
The Calm Balm tub: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-calm-balm-2-0
The Hot Ex: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-hot-ex
The Whipp: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-whipp
The After Glow: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-after-glow
The Body Gua Sha: https://www.hellomantle.se/collections/cbd-skincare/products/the-body-gua-sha

Bli medlem i kanalen för att stötta mig så jag kan göra mer rolig content och vi kan få en tätare kontakt, det kostar dig bara 49 kr i månaden:
https://www.youtube.com/channel/UCosw_sWl7ABDSYplinvuYgA/join

Min favorit ögonskuggsbas: https://glossgods.com/sv/collections/eyeshadow-base?ref=MARGARETAGRAAS

Instagram: https://www.instagram.com/margaretagraas/
TikTok: https://www.tiktok.com/@margaretagraas
Smink och Skönhets-grupp på facebook: https://www.facebook.com/groups/581171058931074/
Vart jag live:ar: https://www.facebook.com/maggiesauruss/
Mail för Collab/PR/förfrågningar: margaretamua@gmail.com

source

Related Articles